Відпустки

Чи потрібно вносити «чорнобильську» відпустку до загального графіка відпусток?

Працівниця має свою 10-річну дитину і оформила опіку над 5-річною дитиною. Якої тривалості надавати їй додаткову відпустку?

Чи можна надавати працівнику щорічну додаткову відпустку за роботу зі шкідливими умовами праці, якщо востаннє атестація його робочого місця проводилась у 2011 р., але умови праці за цей час не змінилися?

У січні 2018 р. працівнику була виплачена винагорода за підсумками роботи за 2017 р. у сумі 3600,00 грн. Працівник звільняється 09.02.2018 р. Чи включається сума цієї винагороди до розрахунку середньої заробітної плати під час обчислення суми вихідної допомоги, яка надається працівникові в разі звільнення?

Працівнику в грудні 2017 р. була виплачена премія за підсумками роботи за 2015 р. у розмірі одного посадового окладу. У лютому 2018 р. він йде у щорічну відпустку. Як враховується ця премія за рік під час розрахунку суми відпускних?

Працівниця виходить з відпустки для догляду за дитиною й одразу хоче скористатися своїм правом на щорічну відпустку тривалістю 25 календарних днів, а після її використання звільнитися останнім днем відпустки. Однак ці 25 днів відпустки додають ще стажу на 2 календарних дні відпустки. Чи можна їй надати відпустку на 27 календарних днів та звільнити в останній день відпустки і вже не проводити з нею жодних розрахунків у день звільнення?

    Останній день відпустки працівника припадає на неділю 08.04.2018 р., який є святковим днем. Відповідно, понеділок (09.04.2018 р.) — вихідний день. Зважаючи на це, на скільки днів необхідно продовжити відпустку працівнику — на один чи два?

    Чи входить до стажу, що дає право на щорічну відпустку, час відпустки без збереження зарплати, що була надана працівниці, яка працювала в населеному пункті в зоні АТО?

    Працівниця, в якої 15.05.2018 р. закінчується відпустка для догляду за дитиною, подала заяву про надання їй з 16.05.2018 р. щорічної відпустки. Як визначити робочий рік для надання такої відпустки?

    Працівнику з інвалідністю ІІ групи, який має статус особи з інвалідністю внаслідок війни, передбачена додаткова відпустка, що становить 14 календарних днів на рік. Чи не впливає вона на тривалість щорічної основної відпустки для такого працівника?

0