Оплата праці

Начальник відділу підприємства перебуває у відпустці. Його обов’язки тимчасово виконує головний спеціаліст. Чи можна в такому разі виплатити йому не різницю в окладах, а відсоток від посадового окладу?

У працівниці підприємства відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку закінчується 20.12.2017 р. Після цього вона звільнятиметься. Як розрахувати їй суму компенсації за 10 днів невикористаної щорічної відпустки?

У вересні 2017 р. працівнику була виплачена премія за ІІІ квартал 2017 р. у сумі 1200 грн. Кількість фактично відпрацьованих ним робочих днів становить: у вересні — 11 роб. днів, у жовтні — 21 роб. день. Як включати квартальну премію для розрахунку суми для оплати днів відрядження?

Порядок учета и оплаты сверхурочных работ при суммированном учете рабочего времени методически и нормативно урегулирован и рассматривался на страницах журнала. Однако мы возвращаемся к этому вопросу в связи с установлением 25 декабря праздничным днем и, как следствие, изменением продолжительности рабочего времени в декабре 2017 г.

У січні 2018 р. працівник перебував на «лікарняному» і тому відпрацював лише 10 робочих днів. Загальна сума нарахованого йому в січні 2018 р. доходу склала 3600,00 грн, з яких зарплата — 2100,00 грн, «лікарняні» — 1500,00 грн, у т. ч. 750,00 грн оплата перших п’яти календарних днів тимчасової непрацездатності. Чи потрібно в такому разі робити працівнику «дотяжку» до мінімальної зарплати?

Сестра медична закладу дошкільної освіти залучається до проведення профілактичних щеплень. Чи оплачується додатково така робота, оскільки працівник працює з вакцинами? 

Чи має право на матеріальну допомогу оператор котельні закладу охорони здоров’я, прийнятий за строковим договором на період опалювального сезону?

Підприємство працює неповний робочий місяць (14-15 днів на місяць). Один із працівників звільняється, і йому необхідно виплатити вихідну допомогу. Як її обчислити, якщо цей працівник протягом двох попередніх місяців працював лише один день, за який йому було нараховано 150 грн, а решту часу перебував у відпустці?

    На бухгалтера покладено обов’язки кадровика та обов’язки з ведення військового обліку. У Порядку № 921 зазначено, що доплата за ведення військового обліку встановлюється в розмірі до 50 % посадового окладу. Від окладу за якою посадою — бухгалтера чи кадровика — потрібно встановити доплату?

0