Пряма лінія

Чи потрібно вносити «чорнобильську» відпустку до загального графіка відпусток?

Працівниця має свою 10-річну дитину і оформила опіку над 5-річною дитиною. Якої тривалості надавати їй додаткову відпустку?

Чи можна надавати працівнику щорічну додаткову відпустку за роботу зі шкідливими умовами праці, якщо востаннє атестація його робочого місця проводилась у 2011 р., але умови праці за цей час не змінилися?

Працівник з 25 жовтня по 3 листопада 2017 р. перебував на «лікарняному», але загубив листок непраце­здатності і надав його дублікат 01.12.2017 р. Чи підлягає оплаті дублікат «лікарняного»? Чи має значення, що дублікат надано майже через місяць після закінчення періоду непрацездатності?

Тимчасовий працівник, прийнятий на час виконання громадських робіт, захворів. Після одужання він надав листок непрацездатності. Чи оплачується тимчасова непрацездатність під час виконання таких робіт та хто має її оплатити?

Працівниця підприємства отримала невиробничу травму 02.11.2017 р. після завершення робочого дня. Цього ж дня їй відкрито і листок непрацездатності. З якого числа їй виплачувати «лікарняні»?

У працівника підприємства посадовий оклад становить 5000,00 грн. Востаннє його підвищували в січні 2017 р. Як розрахувати суму індексації зарплати працівника та правильно заокруглити результати такого розрахунку?

Працівникам підприємства надані подарункові сертифікати на суму 500,00 грн та 1000,00 грн. Як правильно їх оподаткувати?

Працівнику під час звільнення за скороченням штату не виплачено всіх належних у разі звільнення сум. За рішенням суду підприємство має виплатити йому середній заробіток за весь період затримки. Як оподатковується ця сума середнього заробітку?

Чи оподатковується ПДФО нецільова благодійна допомога, надана юридичною особою своєму керівнику, на якого не поширюється право на застосування податкової соціальної пільги?

0