ПДФО

Працівникам підприємства надані подарункові сертифікати на суму 500,00 грн та 1000,00 грн. Як правильно їх оподаткувати?

Працівнику під час звільнення за скороченням штату не виплачено всіх належних у разі звільнення сум. За рішенням суду підприємство має виплатити йому середній заробіток за весь період затримки. Як оподатковується ця сума середнього заробітку?

Чи оподатковується ПДФО нецільова благодійна допомога, надана юридичною особою своєму керівнику, на якого не поширюється право на застосування податкової соціальної пільги?

Чи оподатковується ПДФО та ВЗ сума допомоги по вагітності та пологах, яка виплачується підприємцю з Фонду соціального страхування України?

Чи оподатковується ПДФО дохід фізичної особи у вигляді знижки з вартості придбаних корпоративних прав у юридичної особи?

Чи має право на застосування ПСП матір, яка не перебуває у шлюбі, зареєстрованому згідно із законом, та виховує дитину віком до 18 років?

Який порядок оподаткування компенсації за використання в господарській діяльності автомобілів працівників та виплати компенсації працівникам за використання автомобілів у службових цілях?

Працівник, який працює на підприємстві неповний робочий час, подав заяву на застосування до його заробітку ПСП. Чи має він право користуватися ПСП за такого режиму роботи?

З 02.01.2018 р. на підприємстві працює громадянин іншої держави за контрактом, умовами якого передбачена виплата йому заробітної плати в іноземній валюті. Як із такої зарплати утримувати ПДФО та ВЗ?

Підприємство деякий час орендувало автомобіль в одного з працівників, а тепер вирішило його придбати. Хто та куди має сплачувати ПДФО і ВЗ?

0