Кадрові документи

    На завершення циклу публікацій з оформлення різних видів організаційних документів  ознайомимося з дуже важливим і обов’язковим для всіх юридичних осіб документом — інструкцією з діловодства

    У статті розглянуто, які існують вимоги до обліку документів в архіві, що таке обліковий документ, яким чином здійснюється облік, як правильно оформити паспорт архіву та як довго слід зберігати описи справ з кадрових питань

    Кадрові колізії — така цікава й незбагненна річ, що її, мабуть, можна порівняти з роботою та дослідами астронома. От дивиться вчений у небо через телескоп, вивчає зірки та планети, звіряється з товстелезними довідниками, довжелезними таблицями — все там вже вирахувано, все відстежено, відміряно. Якщо спектр зірки такий-то — то температура її ось така. Здебільшого там навіть бактеріям не вижити. Тому вчений починає шукати цивілізацію розумних «довгоносиків» (під «довгоносиками» автор має на увазі інопланетян)на іншій зірці.

    Положення про кадрову політику — це локальний нормативний акт, в якому формулюється система цілей, принципів, методів і критеріїв роботи з персоналом. Воно створюється з метою: своєчасного забезпечення підприємства персоналом необхідної якості та в необхідній кількості, забезпечення умов реалізації прав та обов’язків працівників, що передбачені трудовим законодавством, раціонального використання кадрового потенціалу, формування та підтримки ефективної роботи трудового колективу.

    Як діяти, якщо роботодавець на етапі працевлаштування втратив трудову книжку особи?

    Коли керівництво компанії намагається рухатися в ногу з часом — це, звичайно, дуже добре. Бо як не крути, щоб впровадити якусь сучасну ініціативу чи ноу-хау, що йде «з низів», необхідно «лупати й лупати» непробивну стіну нерозуміння «верхів», і тоді руки опускаються. А от коли ситуація діаметрально протилежна — це мрія будь-якої робочої структури.

    Продовжуємо цикл публікацій, присвячених роботі в програмі 1С, а точніше в конфігурації «1С:Зарплата та управління персоналом» (ЗУП). У цій статті розглянемо оформлення прийняття працівників на роботу в конфігураціях «1С:Управління виробничим підприємством» (УВП) та «1С:Управління торговельним підприємством» (УТП)

    Зі статті ви дізнаєтесь: як здійснюється інформаційне забезпечення користувачів у архіві підприємства, надання архівних документів для роботи в читальному залі та у тимчасове користування поза архівом, а також виконання запитів юридичних та фізичних осіб.

    Під час роботи в кадровиків часто виникають запитання, як оформити відсутність працівників, які проходять військову службу за призовом або за контрактом, беруть участь у військових зборах, відвідують військовий комісаріат, проходять медичну комісію за направленням військкомату та в інших випадках, пов’язаних з виконанням військового обов’язку. Тож практичні поради щодо оформлення часу відсутності на роботі таких працівників — у статті

0