Кадрові документи

    На завершення циклу публікацій з оформлення різних видів організаційних документів  ознайомимося з дуже важливим і обов’язковим для всіх юридичних осіб документом — інструкцією з діловодства

Публікація: 2019/01/31

    У статті розглянуто, які існують вимоги до обліку документів в архіві, що таке обліковий документ, яким чином здійснюється облік, як правильно оформити паспорт архіву та як довго слід зберігати описи справ з кадрових питань

Публікація: 2018/12/07

    Кадрові колізії — така цікава й незбагненна річ, що її, мабуть, можна порівняти з роботою та дослідами астронома. От дивиться вчений у небо через телескоп, вивчає зірки та планети, звіряється з товстелезними довідниками, довжелезними таблицями — все там вже вирахувано, все відстежено, відміряно. Якщо спектр зірки такий-то — то температура її ось така. Здебільшого там навіть бактеріям не вижити. Тому вчений починає шукати цивілізацію розумних «довгоносиків» (під «довгоносиками» автор має на увазі інопланетян)на іншій зірці.

Публікація: 2018/12/12

    Положення про кадрову політику — це локальний нормативний акт, в якому формулюється система цілей, принципів, методів і критеріїв роботи з персоналом. Воно створюється з метою: своєчасного забезпечення підприємства персоналом необхідної якості та в необхідній кількості, забезпечення умов реалізації прав та обов’язків працівників, що передбачені трудовим законодавством, раціонального використання кадрового потенціалу, формування та підтримки ефективної роботи трудового колективу.

Публікація: 2018/12/12

    Як діяти, якщо роботодавець на етапі працевлаштування втратив трудову книжку особи?

Публікація: 2019/02/12

    Коли керівництво компанії намагається рухатися в ногу з часом — це, звичайно, дуже добре. Бо як не крути, щоб впровадити якусь сучасну ініціативу чи ноу-хау, що йде «з низів», необхідно «лупати й лупати» непробивну стіну нерозуміння «верхів», і тоді руки опускаються. А от коли ситуація діаметрально протилежна — це мрія будь-якої робочої структури.

Публікація: 2019/02/14

    Продовжуємо цикл публікацій, присвячених роботі в програмі 1С, а точніше в конфігурації «1С:Зарплата та управління персоналом» (ЗУП). У цій статті розглянемо оформлення прийняття працівників на роботу в конфігураціях «1С:Управління виробничим підприємством» (УВП) та «1С:Управління торговельним підприємством» (УТП)

Публікація: 2019/02/14

    Зі статті ви дізнаєтесь: як здійснюється інформаційне забезпечення користувачів у архіві підприємства, надання архівних документів для роботи в читальному залі та у тимчасове користування поза архівом, а також виконання запитів юридичних та фізичних осіб.

Публікація: 2019/02/15

    Під час роботи в кадровиків часто виникають запитання, як оформити відсутність працівників, які проходять військову службу за призовом або за контрактом, беруть участь у військових зборах, відвідують військовий комісаріат, проходять медичну комісію за направленням військкомату та в інших випадках, пов’язаних з виконанням військового обов’язку. Тож практичні поради щодо оформлення часу відсутності на роботі таких працівників — у статті

Публікація: 2019/02/19
0