Питання-відповіді

    Як правильно внести до трудової книжки назву посади (роботи), яка в Класифікаторі професій наведена в дужках? Наприклад: «Молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.)». Чи можна записати просто «Санітарка» або «Санітарка-буфетниця»? Що означає «та ін.»?

Публікація: 2018/12/28

    Наш бізнес зосереджений у мережі Інтернет і потребує прийняття на роботу працівників за поширеними в ІТ-сфері професіями «Модератор» і «SEO-спеціаліст». Функціональні обов’язки таких працівників загальновідомі, але ми не знайшли цих професій у Класифікаторі професій. Які професійні назви слід використовувати?

Публікація: 2019/03/28

    Як правильно назвати посаду працівника супермаркету, до обов’язків якого належить приймання від покупців особистих речей на час відвідування магазину (раніше була посада «Черговий камери схову»)?

Публікація: 2018/12/28

    Чи можна скорочувати професійні назви робіт, наведені в Класифікаторі професій? Зокрема, чи можна прийняти особу на роботу слюсарем, якщо в КП немає назви просто «Слюсар» (усі професійні назви робіт слюсарів наведені з уточнюючими словами).

Публікація: 2018/12/28

    Чи можна на посаду сестри медичної прийняти чоловіка? Чи може чоловіка краще прийняти фельдшером?

Публікація: 2018/12/28

    Як правильно згідно із Класифікатором професій назвати посаду «Консультант у торговому залі» (працівник надає консультації з побутової техніки)?

Публікація: 2018/12/28

    Яка посада в Класифікаторі професій відповідає посаді начальника технологічного відділу (підприємство надає послуги з інженерного супроводу)?

Публікація: 2018/12/28
0