Питання-відповіді

    Як правильно внести до трудової книжки назву посади (роботи), яка в Класифікаторі професій наведена в дужках? Наприклад: «Молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.)». Чи можна записати просто «Санітарка» або «Санітарка-буфетниця»? Що означає «та ін.»?

    Наш бізнес зосереджений у мережі Інтернет і потребує прийняття на роботу працівників за поширеними в ІТ-сфері професіями «Модератор» і «SEO-спеціаліст». Функціональні обов’язки таких працівників загальновідомі, але ми не знайшли цих професій у Класифікаторі професій. Які професійні назви слід використовувати?

    Як правильно назвати посаду працівника супермаркету, до обов’язків якого належить приймання від покупців особистих речей на час відвідування магазину (раніше була посада «Черговий камери схову»)?

    Чи можна скорочувати професійні назви робіт, наведені в Класифікаторі професій? Зокрема, чи можна прийняти особу на роботу слюсарем, якщо в КП немає назви просто «Слюсар» (усі професійні назви робіт слюсарів наведені з уточнюючими словами).

    Як правильно згідно із Класифікатором професій назвати посаду «Консультант у торговому залі» (працівник надає консультації з побутової техніки)?

    Яка посада в Класифікаторі професій відповідає посаді начальника технологічного відділу (підприємство надає послуги з інженерного супроводу)?

    Чи можна на підприємстві приватної форми власності так назвати посаду: «Перший заступник голови правління — заступник з фінансово-економічної роботи»?

0