ЄСВ

З яким кодом ознаки категорії застрахованої особи відображається у звітності з ЄСВ сума середнього заробітку працівників, які проходять строкову військову службу?

Працівниця по 23.12.2017 р. включно перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку. На період з 24 по 27 грудня 2017 р. вона оформила відпустку без збереження заробітної плати, а з 28.12.2017 р. — знову відпустку для догляду за дитиною (довідка кожні 6 місяців поновлюється). Чи необхідно проводити «дотяжку» до мінімальної суми ЄСВ?

Чи потрібно робити «дотяжку» ЄСВ у частині допомоги, що припадає на 2018 р., якщо «декретні» було виплачено в жовтні 2017 р., коли мінімальна зарплата становила 3200,00 грн?

Охоронець працював за сумісницт­вом на умовах неповного робочого часу. Доплата до мінімальної зарплати не проводилася, оскільки оклад був вищим за мінімальну зарплату. Тепер він звільнився з роботи за сумісництвом і став основним працівником з погодинною оплатою праці. На який розмір мінімальної зарплати — місячний чи годинний — слід орієнтуватися під час нарахування йому зарплати?

Працівниця перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку та звільняється за власним бажанням. Їй належить виплатити компенсацію за два дні невикористаної відпустки, яка менше мінімальної зарплати. Чи робити «дотяжку» ЄСВ?

У січні у працівника були прогули, нарахована зарплата — менше мінімальної, а тому підприємство робило «дотяжку» ЄСВ. Така ж ситуація склалася і в лютому. У березні у працівника знову були прогули, за які його звільнили. Чи потрібно було робити «дотяжку» ЄСВ у січні та в лютому? Чи робити «дотяжку» в березні?

    Як у звітності з ЄСВ відображати різні винагороди за підсумками роботи за рік, зокрема, працівникам, які вже звільнилися з роботи?

    У які строки та за якою формою мають подавати звітність з ЄСВ члени фермерського господарства?

    Під час оформлення пенсії працівник з’ясував, що у 2014 р. півроку в нього «не було» зарплати. Він звернувся на підприємство, яке й виявило, що було допущено помилку, і всю зарплату за ці півроку колись показали в одному місяці. Як виправити таку помилку, щоб «розкинути» зарплату між місяцями: подати одну таблицю 6 «скасовуюча» і шість «початкових» за ці місяці 2014 р.?

    Працівниці було нараховано заробітну плату за березень 2018 р. та відображено у звітності з ЄСВ. Після подання звітності вона надала листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, виданий 15.03.2018 р. Як його відобразити за минулий період у звітності?

0