Питання-відповіді

    Як правильно обліковуються зовнішні та внутрішні сумісники під час складання звіту за формами № 1-ПВ?

    Хто повинен складати звіт за формами № 1-ПВ — відділ кадрів чи бухгалтерія? Які нормативні документи регламентують це питання?

    Чи враховуються особи з інвалідністю пенсійного віку (жінки старші 55 років, чоловіки — 60) під час обчислення нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю?

    Чи будуть враховуватися у квоту 5 %, установлену для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, за 2013 р. працівники квотних категорій, які станом на 1 січня 2013 р. вже працювали на підприємстві?

    Якщо особа з інвалідністю звільняється з підприємства, чи необхідно одразу на наступний день приймати на роботу іншої особи з інвалідністю, щоб було дотримано норматив для працевлаштування, чи допускається певний розрив у часі?

    На підприємстві 99 осіб, через три місяці плануємо звільнити внаслідок скорочення чисельності і штату працівників рівно 10 — чи потрібно за таких обставин подавати форму № 4-ПН?

    На підприємстві працює 271 особа. Чи потрібно подавати звіт за формою № 4­ПН, якщо планується одноразове вивільнення 25 працівників?

    Як правильно заповнити розділ щодо заборгованості по заробітній платі у Звіті 1-ПВ (місячна)?

    Звіт за формою № 3-ПН можна подавати до будь-якого центру зайнятості чи лише за місцем реєстрації підприємства?

0