Питання-відповіді

Згідно з Указом Президії ВР СРСР «Про умови праці тимчасових робітників і службовців» від 24 вересня 1974 р. № 311-IX тимчасовими вважаються робітники і службовці, прийняті на роботу на строк до двох місяців, а для заміщення тимчасово відсутніх працівників, за якими зберігається їх місце роботи (посада), — до чотирьох місяців. Просимо роз’яснити, чи вважається працівник, який уклав строковий трудовий договір на строк до двох (для заміщення тимчасово відсутнього працівника — до чотирьох) місяців «автоматично» тимчасовим і на нього поширюються норми цього Указу? Чи про те, що працівник є тимчасовим, має бути окремо зазначено в наказі про прийняття на роботу, інакше договір вважається звичайним строковим договором і на працівника не поширюється дія Указу № 311-IX?

Публікація: 2018/11/23

     Чи можна перевести працівника, який працює на умовах строкового трудового договору, на іншу посаду також на умовах строкового трудового договору?

Публікація: 2018/11/23

    Чи потрібно подавати повідомлення до Державної фіскальної служби України в разі, якщо на період відсутності основного працівника інший виконує його обов’язки?

Публікація: 2018/11/27

    Працівника було прийнято на роботу, напередодні було видано наказ та подано повідомлення до Державної фіскальної служби, але після отримання його трудової книжки було виявлено, що звільнення його з попереднього місця роботи відбулося у той самий день — що робити з повідомленням за таких обставин?

Публікація: 2018/11/27

    Чи встановлено строки давності для притягнення до відповідальності за неповідомлення Державної фіскальної служби про новоприйнятого працівника?

Публікація: 2018/11/27
0