Культура і мистецтво

    Директор театру-художній керівник приймає на роботу та звільняє з роботи працівників театру.

    Директор бібліотеки організовує роботу із забезпечення підрозділів підприємства та його працівників, читачів бібліотеки науково-технічною, економічною і іншою літературою, а також бібліографічними матеріалами про вітчизняні і зарубіжні досягнення науки, техніки і передового виробничого досвіду.

    Фольклорист організовує фольклорні експедиції, розробляє відповідні плани та програми досліджень фольклору.

    Аранжувальник бере участь у створенні нових музичних (концертних) програм відповідно до кваліфікації. Здійснює оновлення раніше створених партитур та оркестрових партій шляхом їх набору в існуючих музичних програмах «Finale» або «Sibelius».

    Артист-соліст-органіст здійснює підготовчі роботи і виконання музичних творів на органі у концертних виступах. Виконує акомпануючі партії.

    Асистент артиста-соліста-органіста здійснює тембральні та динамічні зміни звучання музичного твору відповідно до творчих потреб органіста та з урахуванням композиторського задуму під час репетиційного процесу, сольного або ансамблевого виконання.

    Художник-декоратор театрально-видовищного підприємства здійснює втілення творчого задуму художника-постановника з написання пейзажних декорацій панорамного плану, куліс, падуг та інших розписних частин м'якого та жорсткого декораційного оформлення, а також елементів бутафорії, реквізиту та інших частин сценічної картини.

0