Державні органи

    Адміністратор відділу адміністративних послуг організовує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

    Кар’єрний радник забезпечує організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

    Інспектор уповноваженого органу з питань пробації виконує покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт.

    Організатор діловодства організовує ведення діловодства в установі, у тому числі у її структурних підрозділах, бере участь у створенні умов для руху документів та їх зберігання.

    Державний інспектор з ринкового нагляду виконує обов’язки у сфері державного ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

0