22/11/2022

15 ГРУДНЯ

VIIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД КАДРОВИКІВ

СЕРІЯ ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІВ

Підсумки, зміни та нові виклики в роботі кадрової служби — 2023


Вас запрошують провідні експерти України:
Лідія Басмат, Ганна Лисенко та Світлана Лістрова

 

ПРОГРАМА СЕРІЇ ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІВ
 

Кадровий мікс актуальних змін і практичних ситуацій, враховуючи останні зміни в законодавстві

 

Головні зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану. До чого готуватися у 2023 році?

Відпустки по-новому: основні зміни та головні акценти

Порушення законодавства про працю за період воєнного стану. Дії кадрової служби, якщо працівник звернувся до суду в період воєнного стану. Судова практика

Скорочення працівників бюджетних установ. Покрокові дії та ризики кадрової служби

Військовий облік на підприємстві — 2023. Гарантіі мобілізованим праціникам 

Вартість 5 практичних вебінарів

Отримайте вашу знижку 30 % за умови оплати до 30 листопада

Не зволікайте!

1295

грн

1850 грн

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ

 

02/09/2022

Законодавством не встановлено єдиної норми тривалості робочого часу на рік. Ця норма може бути різною залежно від того, який робочий тиждень запроваджено на підприємстві (п’ятиденний чи шестиденний), яка тривалість щоденної роботи, коли встановлено вихідні дні. Запроваджений воєнний стан і прийнятий спеціальний закон про врегулювання трудових відносин на цей час також впливає на норму тривалості робочого часу. У статті наведемо приклади розрахунку з урахуванням останніх змін.

02/09/2022

Після введення в Україні воєнного стану чимало змінилося у професійній діяльності багатьох категорій працівників підприємств, установ, організацій, у т. ч. кадровиків. Змінився і порядок ведення кадрового діловодства, про що і йтиметься далі.

02/09/2022

Чи не вважатиметься порушенням надання працівнику відпустки без збереження заробітної плати на час воєнного стану за згодою сторін (усною згодою), оскільки відповідну заяву від працівника неможливо витребувати?

02/09/2022

З початком війни роботодавці повинні оформляти відсутність працівників на підприємстві. Одним із варіантів було надання їм відпусток без збереження заробітної плати. З часом вони видозмінювалися, та їх кількість збільшилася. Про основні з них і ті, які найчастіше використовуються, — у статті.


 

0