10/09/2021

HR-брендинг — це комплексний процес формування та підтримання певного іміджу роботодавця, пов’язаного з успішним розвитком та функціонуванням підприємства. Що порадити роботодавцю з метою створення HR-бренду? Які структурні зміни слід провести? Хто має відповідати за такі заходи й на кого покласти виконання обов’язків із HR-брендингу? Відповіді на ці запитання — у статті.

18/08/2021
Максимальні можливості системи KadrEX за оптимальною ціною. Лише 150 грн на місяць!
03/08/2021
Кадровий вебінар

Давайте подивимося на порядок оформлення та звільнення працівника очима адвоката та суду. Адже є нюанси цих процедур, які можуть вплинути на вирішення справи в суді.

На прикладі судових рішень за I півріччя 2021 року адвокат Ганна Лисенко зібрала найбільш розповсюджені помилки, які допускаються при прийнятті працівника на роботу та при звільненні, за які Держпраця може накласти штраф, а роботодавець програти суд проти працівника. Тим більш, внесені зміни до КЗпП України щодо порядку ознайомлення працівника з умовами праці та наказами.

03/08/2021
Кадровий квест м. Яремче
«Новий формат проведення семінару – кадровий квест. Вирішуємо завдання в групах та шукаємо відповіді на злободенні питання.
Хто сказав, що трудове право та кадрове діловодство це нудно? Ви станете не пасивними слухачами, а активними учасниками квесту. Бо краще один раз побачити та зробити, ніж сто раз почути.
Чекаю на зустріч з вами, шановні кадровики!»

 

 

Лідія БАСМАТ

експерт із питань трудового права та кадрового діловодства. Викладач-практик, лектор Вищої школи
управління МАУП на курсах підвищення кваліфікації керівників кадрових служб України

03/08/2021
Кадровий семінар. Лектор Тетяна Мойсеєнко
м. Київ
26 серпня 2021
11:00 – 16:30

 
Місце проведення: ExitGames, вул. Вадима Гетьмана, 1А, (М. Шулявська)

 

Спікер

Тетяна МОЙСЕЄНКО

шеф-редактор 7eminar, податковий консультант, експерт з питань трудового права та кадрового обліку, автор численних статей із питань оплати праці та трудового законодавства

 

Програма

  • Електронна та паперова трудова книжка. Новий порядок внесення роботодавцями відомостей про трудову діяльність працівників: окремі трудові записи.
  • Прийняття та звільнення працівників по-новому: покрокові дії.
  • Електронні & паперові лікарняні: нові правила, практичні ситуація (звільнені працівники, помилкові дані тощо).
  • Зміни у страховому стажі для лікарняних.
03/08/2021

Як відомо, з 10.06.2021 р. трудова діяльність працівника обліковується в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — Реєстр застрахованих осіб ПФУ). Через нововведення у багатьох кадровиків виникають запитання щодо того, як діяти з паперовими трудовими книжками, що залишились на підприємстві. У матеріалі надається алгоритм дій до завершення робіт зі сканування та після.

03/08/2021

Нині найгарячіші питання: як правильно звільнити працівника та прийняти на роботу? Чи залишається паперова трудова книжка обов’язковим документом і чи вносити до неї записи?

Адже ні КМУ, ні ПФУ не затвердили підзаконні акти, що зняли б одразу низку питань.

03/08/2021

З 04.06.2021 р. медичні заклади повинні оформлювати електронні листки непрацездатності. Ті, які мають технічні можливості, – в обов’язковому порядку, для решти до 31.08.2021 р. діє перехідний період. Тож до цієї дати будуть діяти і паперові, і електронні лікарняні. На думку Фонду соцстраху, для роботодавців майже не змінилася процедура оформлення електронних листків непрацездатності.

Алгоритм від Фонду соцстраху ─ нижче.

03/08/2021

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що згідно з пп. 14.1.54 ПКУ дохід з джерелом їх походження з України — це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

03/08/2021

Управління Держпраці у Хмельницькій області роз’яснює, чи можна працівнику надавати щорічну відпустку наперед.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про відпустки» право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.

03/08/2021

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків попереджає про типові помилки, яких припускаються платники податків під час заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок).

03/08/2021

Розмір мінімальної заробітної плати та розмір мінімального посадового окладу (тарифної ставки) не можуть бути нижчими за розмір прожиткового мінімуму. Про це йдеться в рішенні Конституційного суду України від 15.07.2021 р. № 2-р/2021 у справі № 1-157/2019 (3593/19).

29/06/2021
Захід від наших партнерів

Колеги, вітаємо!

Запрошуємо вас на масштабний івент від нашого партнера Рада Незалежних Бухгалтерів та АудиторівХ Національний Форум Бухгалтерів та Аудиторів “B-NEXT, який відбудеться 16 липня 2021 в ТПП України, м. Київ.https://forum10.rnba.com.ua/

03/06/2021
Кадровий семінар
Кадровий семінар
м. Київ
28 липня 2021
11:00 – 16:30
Місце проведення: м. Київ, ExitGames, вул. Вадима Гетьмана, 1А, (М. Шулявська)
Лектор: Тетяна Мойсеєнко
0