Про переведення працівників треба інформувати ПФУ

Пунктом 8 нової редакції Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 15.05.2018 р. № 511 (набирає чинності з 01.08.2018 р.), встановлено, що таблиця 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» додатка 4 до цього Порядку подається страхувальником, серед іншого, якщо протягом звітного періоду особу було переведено на іншу посаду або роботу в того самого страхувальника.

Нагадаємо, що переведення на іншу роботу чи посаду буває постійним або тимчасовим. Не вважається переведенням на іншу роботу переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором.

Зміну місця роботи з сумісництва на основне чи навпаки (в т. ч. внутрішнє), на думку редакції, слід оформлювати як розірвання та укладення трудового договору. В такому разі крім відображення цієї інформації в таблиці 5 додатково слід подавати інформацію до податкового органу про початок трудових відносин за новим трудовим договором.

 

0