Корисна інформація

У цьому розділі порталу VK24 ви знайдете довідкову та іншу інформацію, яку корисно мати «під рукою» у повсякденній роботі інспектора з кадрів, а саме: про розмір мінімальної заробітної плати, перелік святкових і неробочих днів у 2019 році, перенесення робочих днів, норми тривалості робочого часу, види та тривалість відпусток, розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності та умови її надання, допомоги по вагітності та пологах, проект Трудового кодексу України, Класифікатор професій, «гарячі» лінії та офіційні сайти органів державної влади України.

Прямим обов’язком роботодавця є надання працівникам часу відпочинку для відновлення працездатності, зміцнення здоров’я, а також для виховання дітей, задоволення власних життєвих потреб та інтересів. Для вірного розрахунку тривалості відпусток кадровику стане в нагоді відповідний підрозділ «Корисної інформації». Не слід забувати про те, що законодавством не передбачено строку давності, після якого працівник втрачає право на щорічні відпустки.

Ще один підрозділ «Корисної інформації» дасть відповідь на запитання «Як вірно сформулювати назву професії під час внесення запису до трудової книжки нового працівника?». У кадровиків періодично виникають складнощі з підбором назви професії, тому під час внесення записів до трудових книжок працівників стане в нагоді Класифікатор професій, який є основним нормативно-правовим документом, що визначає професійні назви посад для застосування в кадровій діяльності.

Обізнаність з новелами проекту Трудового кодексу України допоможе вам почуватися впевнено в разі прийняття цього законодавчого акта Верховною Радою України та набрання ним чинності.

Для отримання потрібної інформації перейдіть за посиланням, наприклад «Допомога по тимчасовій непрацездатності».

 

0