Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні»

від 14 березня 2018 р. № 154-р

 1. Відповідно до пункту 3 частини другої статті 421 Закону України «Про зайнятість населення» затвердити перелік світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, що додається.

 2. Установити, що особливими категоріями іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, є випускники університетів, що в рік їх закінчення входять до першої сотні одного з рейтингів, визначених цим розпорядженням.

 

Прем’єр-міністр України                                                                                                                                             В. ГРОЙСМАН

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 14 березня 2018 р. № 154-р

 ПЕРЕЛІК
світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні

 Академічний рейтинг університетів світу («Шанхайський») — Academic Ranking of World Universities (ARWU)

 Рейтинг університетів світу за версією «Таймс» — Times Higher Education World University Rankings

 Рейтинг університетів світу «Кю Ес» QS (Quacquarelli Symonds Ltd) World University Rankings.

0