Вступні інструктажі з охорони праці для відряджених працівників — Держпраці

Для забезпечення збереження життя, здоров'я та працездатності працівників роботодавець зобов'язаний під час прийняття на роботу і в процесі роботи організувати проведення інструктажів навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Вступний інструктаж з питань охорони праці проводиться з усіма працівниками, які приймаються на постійну або тимчасову роботу, а також з працівниками інших організацій, які прибули на підприємство та беруть безпосередню участь у виробничому процесі або виконують інші роботи для підприємства (п. 6.3 Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці).

Внесення записів про проведення вступного інструктажу працівникам інших організацій, які прибули на підприємство та беруть безпосередню участь у виробничому процесі або виконують інші роботи для підприємства, у журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці вимогами вказаного Типового положення не передбачено.

Враховуючи зазначене, питання реєстрації вступних інструктажів з охорони праці з працівниками інших організацій, які прибули на підприємство та беруть безпосередню участь у виробничому процесі або виконують інші роботи для підприємства, вирішується на розсуд керівника підприємства, що має бути відображено в нормативних актах з охорони праці, чинних на підприємстві, зокрема у положенні про навчання з питань охорони праці підприємства — повідомляє Держпраці в листі.

0