Внутрішньо переміщеним особам скорочено перелік необхідних документів для набуття статусу безробітного

12 січня набрали чинності внесені постановою уряду від 23 грудня 2015 р. № 1100 зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 20 березня 2013 р. № 198.

Зазначеною постановою внутрішньо переміщеним особам скорочено перелік необхідних документів для набуття статусу безробітного.

Відтепер їм необхідно пред'являти довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та надати її копію. У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення, внутрішньо переміщені особи також пред'являють:

  • заяву про припинення трудових відносин, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців), або відповідне рішення суду - у разі припинення трудових відносин (припинення зайнятості) у судовому порядку;
  • розрахунковий документ (квитанцію), що підтверджує надсилання зазначеної заяви роботодавцю рекомендованим листом з описом вкладення.
0