Сплата ЄСВ ФОП-«загальносистемником»

    У разі неотримання ФОП-«загальносистемником» в окремому місяці чи кварталі доходу, ЄСВ слід сплачувати за кожен місяць не менше мінімального страхового внеску.

    ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що починаючи з 1 січня 2017 р., якщо фізособами — підприємцями — «загальносистемниками» й особами, які провадять незалежну професійну діяльність, не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такі платники зобов’язані визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ, встановленої Законом про ЄСВ. Сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

    Нагадуємо, що з 1 січня 2018 р., якщо ФОПами, які застосовують загальну систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такі платники зобов’язані визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ, встановленої Законом про ЄСВ.

    Сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

    Норми визначені статтею 7 Закону про ЄСВ.

 

0