Розпочалася компанія з подання антикорупційних декларацій за 2018 рік

    Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 1 січня 2019 р. розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 р.

    Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню декларації може передувати виникнення питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому НАЗК просимо декларантів перевірити чи можна без перешкод зайти до Реєстру та чи маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

    Крім того, на сайті НАЗК доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Детальніше читайте за посиланням.

    Також 7 листопада 2018 р. набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Тож враховуйте це, отримуючи кваліфікований електронний підпис.

 

0