Мінсоцполітики: додаткова відпустка за ненормований робочий день у разі неповного робочого дня

Підприємство самостійно в колективному договорі визначає перелік професій і посад, на яких може застосовуватися ненормований робочий день, та установлює тривалість щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день за кожним видом робіт, професій, посад, ураховуючи періодичність виконання робіт понад установлену тривалість робочого часу, коло обов’язків і обсяг виконаних робіт.

Якщо у зв’язку зі специфікою роботи працівник із неповним робочим днем періодично виконує основну роботу поза межами робочого часу, йому може бути встановлено ненормований робочий день і щорічну додаткову відпустку на умовах, визначених у колективному договорі.

Про це йдеться у листі Мінсоцполітики. Чинне законодавство не містить заборони застосування ненормованого робочого дня для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем.

Водночас у вказаному листі процитовано норми з пункту 2 Рекомендацій № 7, за якими ненормований робочий день не рекомендується застосовувати для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем.

0