Комітет ВРУ проти «замороження» розмірів зарплат в держорганах на 2019 рік

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування пропонує виключити норми, якими зупиняються положення Закону України «Про державну службу» щодо підвищення з 1 січня 2019 р. мінімального розміру посадового окладу державних службовців до двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Відповідні зауваження озвучені Комітетом після розгляду на своєму засіданні після обговорення проекту Закону про Державний бюджет України на 2019 рік (№ 9000).

Також запропоновано:

  • запровадити монетизацію гарантованих державою пільг (проїзд окремих категорій громадян, послуг зв’язку тощо) за рахунок коштів державного бюджету;
  • зараховувати ПДФО, нарахований та утриманий з найманих працівників як відокремлених, так і виробничих структурних і функціональних структурних підрозділів юридичних осіб до місцевих бюджетів за місцем розташування та/або здійснення діяльності таких підрозділів;
  • збільшити розмір плати за землю, що зараховується до місцевих бюджетів, за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.


 

0