ДФС повідомила про позитивні тенденції офіційного працевлаштування працівників

Прес-служба ДФС повідомила, що у жовтні 2018 р. офіційно працевлаштовано 644,6 тис. найманих осіб, що вдвічі більше, ніж у серпні цього року, тобто до прийняття Урядом Розпорядження № 649-р.

У вересні цього року роботодавці офіційно оформили працю майже 490 тис. найманих осіб. Така позитивна тенденція є результатом заходів щодо легалізації найманої праці та заробітної плати, які вживаються органами ДФС спільно з Держпраці, ПФУ та іншими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування.

Найбільше найманих осіб працевлаштовано роботодавцями у сфері роздрібної торгівлі — 78 тис. найманих працівників. На другому місці — сфера громадського харчування, там офіційно зареєстровано працю 29,3 тис. працівників. На третьому — 18,2 тис. найманих працівників на будівництві.

У ДФС прогнозують, що кількість офіційно зареєстрованих робітників зростатиме і надалі. Так, завдяки вжитим заходам із детінізації праці в листопаді-грудні поточного року очікується збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів податків, зборів, платежів та єдиного внеску. Додаткові надходження до бюджетів становитимуть:

  • ПДФО — понад 800 млн грн;
  • ВЗ — близько 70 млн грн;
  • ЄВ — понад 1,1 млрд грн.

 

0