Про портал

 

Відділ кадрів 24 –

надійний путівник по кадровим питанням, порадник та консультант!

 

Відділ кадрів 24 – це зручний у користуванні ресурс, на якому зібрана вся актуальна, оптимальним чином систематизована і деталізована інформація, необхідна для забезпечення роботи інспектора з кадрів. Утім портал стане у пригоді не лише працівникам відділів кадрів, а й юристам, бухгалтерам, які в силу специфіки своєї діяльності також можуть брати участь у вирішенні проблемних ситуацій, що виникають у кадровому діловодстві.

 З нами Ви зможете успішно вести кадрову роботу та підвищувати свій професійний рівень.

 

Портал складається з таких рубрик:

 

ПРАКТИКУМ КАДРОВИКА

 

У цій рубриці зібрані готові практичні рішення для будь-якої кадрової ситуації.

Вони представлені у вигляді алгоритмів дій, зразків і шаблонів документів, а необхідна для роботи інформація зручно систематизована у вигляді схем і таблиць, з якими можливо ознайомитись, натиснувши на потрібну вкладку.

Практикум

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тут Ви знайдете довідкову та іншу інформацію, яку корисно мати «під рукою» у повсякденній роботі інспектора з кадрів – зокрема йдеться про розмір мінімальної заробітної плати, перелік святкових та неробочих днів у 2015 році, види та тривалість відпусток, розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності та умови її надання. А обізнаність з новелами проекту Трудового кодексу України допоможе Вам почуватися впевнено у разі прийняття цього законодавчого акта Верховною Радою України та набрання ним чинності.

Для отримання потрібної інформації перейдіть за відповідним посиланням, наприклад «Види та тривалість відпусток». 

Корисна інформація відділ кадрів

 

  

НОРМАТИВНІ АКТИ ТА СУДОВА ПРАКТИКА

 

У рубриці систематизовано акти чинного законодавства (закони, постанови, накази) та інші документи (роз’яснення, листи, методичні матеріали) щодо роботи з кадрами, а також судову практику з трудових спорів. При цьому всі нормативно-правові акти підтримуються в актуальному стані.

Після натискання на потрібну вкладку, наприклад «Закони», з’явиться наявний у ній список нормативно-правових актів з текстами яких можна детально ознайомитись.

Нормативні акти та судова практика

 

НОВИНИ

 

У цій рубриці порталу ми інформуємо користувачів про зміни у чинному законодавстві з питань тлумачення і застосування норм трудового права, поточну діяльність уповноважених органів державної виконавчої влади з реалізації їх повноважень у сфері трудових відносин.

Також окрім новин законодавства в цій рубриці Ви дізнаєтесь про найважливіші зміни на порталі стосовно його наповнення. 

Для того щоб дізнатись про певні новини потрібно натиснути на вкладку «В законодавстві» або  «На порталі».

Новини на порталі

 

КАЛЕНДАР

Ця рубрика складається з двох складових, по-перше з самого календаря із зазначенням кількості святкових днів і днів релігійних свят, вихідних та робочих днів та ін., та по друге з важливих дат місяця, переглянути які можливо нажавши на вкладку «Детальніше».

 

Календар Практикум кадровика

 

Наш ресурс:

  • підкаже, як грамотно, відповідно до вимог законодавства України вести кадрове діловодство;
  • допоможе швидко налагодити кадрову роботу на підприємстві, якісно підготувати потрібні документи, уникнути претензій з боку контролюючих органів і запобігти ймовірним судовим спорам;
  • зробить роботу відділу кадрів ефективною;
  • вчасно ознайомить зі змінами в законодавстві;
  • зорієнтує у питаннях взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Дякуємо Вам за те, що відвідали наш портал!

Звертайтесь до нас у разі виникнення будь-яких труднощів, пов’язаних з веденням кадрового діловодства!

З нами Ваша робота буде успішною!

 

0