Про портал

 

Відділ кадрів 24 –

надійний путівник по кадровим питанням, порадник та консультант!

 

Відділ кадрів 24 – це зручний у користуванні ресурс, на якому зібрана вся актуальна, оптимальним чином систематизована і деталізована інформація, необхідна для забезпечення роботи інспектора з кадрів. Утім портал стане у пригоді не лише працівникам відділів кадрів, а й юристам, бухгалтерам, які в силу специфіки своєї діяльності також можуть брати участь у вирішенні проблемних ситуацій, що виникають у кадровому діловодстві.

 З нами ви зможете успішно вести кадрову роботу та підвищувати свій професійний рівень.

 

Портал складається з таких рубрик:

 

ПРАКТИКУМ КАДРОВИКА

 

У цій рубриці зібрані готові практичні рішення для будь-якої кадрової ситуації.

Вони представлені у вигляді алгоритмів дій, зразків і шаблонів документів, а необхідна для роботи інформація зручно систематизована у вигляді схем і таблиць, з якими можливо ознайомитись, натиснувши на потрібну вкладку.

Практикум

 

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Тут ви знайдете довідкову та іншу інформацію, яку корисно мати «під рукою» у повсякденній роботі інспектора з кадрів – зокрема йдеться про розмір мінімальної заробітної плати, перелік святкових та неробочих днів у поточному році, види та тривалість відпусток, розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності та умови її надання. А обізнаність з новелами проекту Трудового кодексу України допоможе Вам почуватися впевнено у разі прийняття цього законодавчого акта Верховною Радою України та набрання ним чинності.

Для отримання потрібної інформації перейдіть за відповідним посиланням, наприклад «Види та тривалість відпусток». 

screenshot_1_1.jpg

  

НОРМАТИВНІ АКТИ ТА СУДОВА ПРАКТИКА

 

У рубриці систематизовано акти чинного законодавства (закони, постанови, накази) та інші документи (роз’яснення, листи, методичні матеріали) щодо роботи з кадрами, а також судову практику з трудових спорів. При цьому всі нормативно-правові акти підтримуються в актуальному стані.

Після натискання на потрібну вкладку, наприклад «Закони», з’явиться наявний у ній список нормативно-правових актів з текстами яких можна детально ознайомитись.

Нормативні акти та судова практика

 

НОВИНИ

 

У цій рубриці порталу ми інформуємо користувачів про зміни у чинному законодавстві з питань тлумачення і застосування норм трудового права, поточну діяльність уповноважених органів державної виконавчої влади з реалізації їх повноважень у сфері трудових відносин.

Також окрім новин законодавства в цій рубриці ви дізнаєтесь про найважливіші зміни на порталі стосовно його наповнення. 

screenshot_2_0.jpg

 

КАЛЕНДАР

Ця рубрика складається з двох складових, по-перше з самого календаря із зазначенням кількості святкових днів і днів релігійних свят, вихідних та робочих днів та ін., та по друге з важливих дат місяця, переглянути які можливо нажавши на вкладку «Детальніше».

 

screenshot_3_0.jpg

Наш ресурс:

  • підкаже, як грамотно, відповідно до вимог законодавства України вести кадрове діловодство;
  • допоможе швидко налагодити кадрову роботу на підприємстві, якісно підготувати потрібні документи, уникнути претензій з боку контролюючих органів і запобігти ймовірним судовим спорам;
  • зробить роботу відділу кадрів ефективною;
  • вчасно ознайомить зі змінами в законодавстві;
  • зорієнтує у питаннях взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Дякуємо Вам за те, що відвідали наш портал!

Звертайтесь до нас у разі виникнення будь-яких труднощів, пов’язаних з веденням кадрового діловодства!

З нами Ваша робота буде успішною!

 

0